Firma

Komputer nie do gier - komputer przemysłowy i monitor dotykowy

Komputer przemysłowy - monitor dotykowyKomputer nie do gier - komputer przemysłowy

Jeszcze kilkanaście lat temu komputery wykorzystywane były głównie w przemyśle, a dopiero później dotarły w formie komputerów PC do użytkowników prywatnych i zagościły w naszych domach dając nam dostęp do świat rozrywki, nauki czy chociażby Internetu. Wbrew jednak pozorom komputery są wciąż z powodzeniem wykorzystywane w przemyśle i jest to dość powszechne zjawisko.

Więcej…

 

Internet w biznesie

Internet w biznesie

Internet jest nieoceniony w wielu momentach naszego życia. Sprawdza się jako medium rozrywkowe, ale Internetu używa się także w biznesie. Przedsiębiorstwo bardzo zyskuje na tym, że Internet jest wykorzystywany w codziennej działalności.

Internet pozwala nam na prowadzenie firmy w bardzo nowoczesny i wygodny sposób. Wiele osób wykorzystuje usługę wirtualnego biura, która umożliwia prowadzenie przedsiębiorstwa bez konieczności wynajmowania biura i urządzania go. Wirtualne biuro pozwala nam na pozyskanie oszczędności.

Więcej…

   

Systemy informatyczne w firmach

Systemy informatyczne w firmach

Pojecie systemu informatycznego oznacza zbiór elementów, które współdziałają w ramach realizacji określonego celu.

W skład systemu wchodzi sprzęt, który najczęściej jest komputer, ale mogą go wspomagać również inne urządzenia, takie jak zewnętrzne nośniki pamięci, kamery, skanery czy drukarki. Ponadto, do systemu zalicza się także programy komputerowe i inne aplikacje, z pomocą których osiągamy cel. Nieodłączną częścią systemu informatycznego jest także człowiek, jako osoba zarządzająca całością. O systemach informatycznych mówimy w kwestii oprogramowania domowego, ale również firmowego, które przybrało nieco unowocześnioną formę.

Więcej…

 

Jak zdobywać nowych klientów w biznesie?

Jak zdobywać nowych klientów?Zdobywanie nowych klientów jest kluczową kwestią w wielu firmach handlowych.

Jak jednak zdobyć nowych klientów w prosty i skuteczny sposób?

Wiele firm decyduje się dziś na wzięcie udział w profesjonalnych szkoleniach, pozwalających na poznanie efektywnych technik pozyskiwania nowych odbiorców oraz utrzymywania z nimi wysokiej jakości relacji handlowych. Na szkoleniach rozpoczyna się od poruszenia tematu wymagań współczesnego klienta.

Więcej…