Firma

Proces gospodarczy

Proces gospodarczyProces gospodarczy jest działalnością ludzką, która polega na wytwarzaniu dóbr i świadczeniu usług w celu zaspokojenia potrzeb ludzkich. Na proces gospodarczy składają się trzy główne elementy czyli:

  • produkcja,
  • obrót towarowy,
  • konsumpcja.

Więcej…

 

Firmy sprzątające - usługi, znaczenie, zalety. Outsourcing usług sprzątania

Firma sprzątającaStatystyki pokazują, że profesjonalne firmy sprzątające znacznie zyskują na znaczeniu. Sprzątanie pomieszczeń biurowych, osiedli czy galerii handlowych to często wcale nie taka prosta sprawa jak mogłoby się to niektórym wydawać, a do prowadzenia firmy sprzątającej nie wystarczy z pewnością wiadro, ścierka oraz płyn do mycia podłóg.

Więcej…

   

Wypożyczanie przez firmy busów i samochodów osobowych

Wypożyczanie busówWłaściciele wypożyczalni aut osobowych i busów zaobserwowali nową grupę klientów. Jak twierdzą wiodące wypożyczalnie samochodowe w kraju do niedawna głównymi zainteresowanymi były osoby prywatne wynajmujące samochody na kilka do kilkunastu dni. Od pewnego czasu auta z wypożyczalni cieszą się coraz większym zainteresowaniem właścicieli dużych firm, które wypożyczają samochody na wyjazdy służbowe dla swoich pracowników.

Więcej…

 

Systemy informatyczne w firmach

Systemy informatyczne w firmachPojecie systemu informatycznego oznacza zbiór elementów, które współdziałają w ramach realizacji określonego celu.

Więcej…