Dom, mieszkanie

Jak korzystnie kupić mieszkanie w 5 krokach?

Kupno mieszkaniaDobre przygotowanie się do zakupu mieszkania, w tym również do negocjacji z deweloperem, pozwoli Ci zaoszczędzić na zakupie nieruchomości nawet kilkanaście tysięcy złotych. Niewątpliwie kupno mieszkania, to jedna z najważniejszych inwestycji w naszym życiu. Warto więc dokładnie przemyśleć swoją decyzję, wszystko dokładnie zaplanować i przygotować się do rozmów z deweloperem, w taki sposób, aby udało się uzyskać jak najkorzystniejszą ofertę.

Więcej…

 

Skup nieruchomości - krótka analiza transakcji

Skup nieruchomościSkup nieruchomości staje się zazwyczaj rozwiązaniem trudnej sytuacji finansowej osób posiadających mieszkanie lub dom i chcących w szybki sposób je spieniężyć, w celu uzyskania gotówki oraz podreperowania swojego budżetu - podobna teza brzmi zachęcająco, jednak przy bliższej analizie ofert skupu nieruchomości okazuje się, że nie jest to najkorzystniejsza z alternatyw.

Więcej…

   

Technika natryskowa pianką poliuretanową i elastomerami

ElastomeryPianka poliuretanowa i elastomery. Technika natryskowa jest coraz popularniejsza w branży budowlanej. Pozwala na szybkie i skuteczne przeprowadzenie procesu izolacji akustycznej czy termicznej.

Więcej…

 

Środki na zakup nieruchomości

Zakup nieruchomościWielu z nas marzy o zakupie nieruchomości, nie tylko na cele mieszkalne czy komercyjne. Nieruchomość jest w dzisiejszych czasach doskonałą lokata kapitału, są również zwolennicy poglądu, że lepiej kupić nieruchomość niż ziemię czy działkę budowlaną.

Więcej…