Dom, mieszkanie, nieruchomość

Kupujesz mieszkanie, a może wybudujesz dom?

Budowa domuMarzysz o własnym kącie? W końcu nadszedł czas w którym decydujesz się na wybór nieruchomości, masz ograniczony budżet i myślisz że kupno mieszkania, a może wręcz kawalerki będzie odpowiednie? Nie koniecznie. Trudno jest wypowiedzieć się na temat całego rynku nieruchomości, różnic, plusów i minusów, lecz teraz skupimy się na budowie nowego budynku.

Więcej…

 

Fotouczulające substancje, preparaty, rośliny i zioła

Przebariwenia skóry - fotouczulenieFototoksyczne i fotoalergiczne zmiany często są wynikiem skojarzonego światła i substancji fotouczulających. Przebarwienia, odczyny fototoksyczne wywołane promieniami UV i działaniem substancji fototoksycznej to problem coraz szerszej grupy osób. Jak uniknąć niepożądanych zmian i chronić skórę przed ich powstawaniem?

Więcej…

   

Jak przezwyciężyć stres?

Walka ze stresemIstnieją rozmaite definicje stresu, najczęściej jednak stres rozumiany jest jako negatywna reakcja psychologiczna i fizjologiczna na działanie bodźców. W takim razie należałoby postawić pytanie: czy nasza reakcja jest adekwatna do sytuacji, czy tylko nam się tak wydaje?

Stres wynika bowiem z tego, w jaki sposób odbieramy rzeczywistość, a z reguły odbieramy ją bardzo subiektywnie.

Więcej…

 

Wypożyczanie przez firmy busów i samochodów osobowych

Wypożyczanie busówWłaściciele wypożyczalni aut osobowych i busów zaobserwowali nową grupę klientów. Jak twierdzą wiodące wypożyczalnie samochodowe w kraju do niedawna głównymi zainteresowanymi były osoby prywatne wynajmujące samochody na kilka do kilkunastu dni. Od pewnego czasu auta z wypożyczalni cieszą się coraz większym zainteresowaniem właścicieli dużych firm, które wypożyczają samochody na wyjazdy służbowe dla swoich pracowników.

Więcej…