Bankowość

Bankowość elektroniczna

Bankowość elektroniczna

Elektroniczna bankowość od jakiegoś czasu systematycznie zyskuje na popularności. Elektroniczna bankowością nazywamy formę usług i rodzaj produktów, oferowanych przez współczesne banki.

Dzięki temu mamy niż dostęp do konta bankowego i innych produktów za pośrednictwem urządzeń telekomunikacyjnych, na przykład komputera, ale również dzięki urządzeniom mobilnym. Można stan konta sprawdzić za pomocą laptopa czy telefonu komórkowego.

Więcej…

 

Oferta bankowa dla firm

Oferta bankowa dla firm

Wiele banków przedstawia interesująca ofertę dla firm, która obejmuje zarówno konta firmowe jak i inne produkty, takie jak lokaty, kredyty czy karty kredytowe.

Konta dla firm uwzględniają specyficzne potrzeby większości placówek, zadowalają na posiadanie nowoczesnego rachunku i gromadzenia na nim oszczędności. Możemy również z tego właśnie konta wypłacać pensje naszym pracownikom. Poza tym wiele firm chętnie decyduje się na wzięcie kredytu na rozwój lub rozwinięcie działalności.

Więcej…

   

Współczesne banki

Współczesne banki

Współczesne banki na wszelką cenę starają się sprostać wciąż rosnącym wymaganiom klientów i trzeba przyznać, że bardzo dobrze im się to udaje. Wzbogacają swoją ofertę o coraz to nowe i bardzie innowacyjne produkty, co spotyka się z uznaniem wśród klientów.

Banki mają w swojej ofercie niezwykle bogaty wybór kont. Rachunki można podzielić na osobie i firmowe. Konta osobiste to rachunki dla osób dorosłych, dzieci od trzynastego roku życia, osób dojrzałych, kobiet, mężczyzn, ludzi wykonujących wolny zawód i wiele innych.

Więcej…